Jak wygląda proces odzyskiwania danych ?

Proces odzyskiwania danych zależy od wielu czynników oraz od stopnia złożoności uszkodzenia nośnika, aczkolwiek można go podzielić na kilka etapów.

  1. Kontakt z nami w celu ustalenia dalszych kroków.
  2. Dostarczenie nośnika wraz z uzyskaniem maksymalnie szczegółowych informacji dotyczących zachowywania się nośnika oraz sytuacji w jakiej doszło do utraty danych jak również ustalenie jakie dane klient chce odzyskać i jakie są jego priorytety w tej kwestii.
  3. Właściwa analiza dostarczonego nośnika. Zwykle na ten etap rezerwujemy sobie od 6 do 10 dni roboczych. W wielu sytuacjach jest to znacznie krótszy czas, aczkolwiek wszystko zależy od złożoności uszkodzenia i ilości aktualnych zleceń. Istnieje również możliwość wykonania analizy w trybie przyspieszonym. Usługa taka jest płatna i ustalana indywidualnie z klientem.
  4. Przekazanie klientowi (drogą mailową lub telefoniczną) informacji na temat danych jakie jesteśmy w stanie odzyskać oraz kosztu wykonania takiej usługi wraz z przybliżonym czasem realizacji.
  5. W przypadku akceptacji wyceny i zakresu danych, które jesteśmy w stanie odzyskać, przystępujemy do właściwego procesu odzyskiwania danych. Jeśli natomiast klient nie decyduje się na skorzystanie z naszych usług, nośnik danych jest zwracany do klienta.
  6. Przekazanie informacji klientowi o ukończeniu procesu odzyskiwania danych.
  7. Rozliczenie z klientem oraz przekazanie odzyskanych danych w wybranej przez klienta formie (płyta DVD, pamięć USB, dysk twardy).
SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2023
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl