Wymiana gniazd w laptopie

Jednym z najczęściej występujących problemów z laptopami jest uszkodzone gniazdo ładowania oraz gniazdo USB, które uniemożliwia ładowanie komputera i korzystanie z niego (niemożliwa jest praca na baterii, a także zasilanie sieciowe). Port USB to jeden z najważniejszych elementów w elektronicznych urządzeniach. Ma za zadanie łączyć urządzenia, ładować baterie i transmitować dane. Znajduje się w  komputerach, telefonach, tabletach, kablach i przejściówkach. Dlatego też gniazda USB, tak, jak gniazda zasilania ulegają częstym awariom.
Do awarii bardzo często dochodzi na skutek uszkodzeń mechanicznych spowodowanych np. szarpnięciem kabla, wyrywaniem wtyczki, czy też upadkiem laptopa na ziemię. W bardzo łatwy sposób dochodzi wtedy do wyrwania wtyczki z obudowy, a na skutek tego do ułamania plastiku, rozerwania styków, czy też uszkodzenia kabla.
Wówczas komputer nie jest w stanie wykryć podłączonego zasilacza. Oznaki problemów związanych z gniazdem w laptopie  mogą być pomylone z innymi uszkodzeniami, np. przegrzaniem laptopa lub płyty głównej.  W przypadku zepsutego gniazda niemożliwe jest naładowanie baterii. Zdarza się bardzo często również, że notebooki nie działają po podłączeniu do prądu. Dzieje się tak, gdyż są uszkodzone styki, które nie dostarczają prądu do podzespołów. Przy tego typu uszkodzeniach konieczna jest wymiana gniazda w laptopie. Szukasz profesjonalnego serwisu, który świadczy tę usługę? Sprawdź naszą firmę! Zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem, a także w naprawach i wymianie komponentów, w tym gniazda w laptopie.  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy pełną ofertę, a na miejscu wycenimy naprawę. Zapraszamy!
SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2023
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl