Sprzęt Poleasingowy

Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt biurowy poleasingowy. Każdy komputer jest przez nas sprawdzony. Na czym to polega? W każdym z komputerów czyścimy dyski twarde, instalujemy od podstaw system operacyjny oraz sprawdzamy płytę główną czy nie grzeje się. Jeżeli jest taka potrzeba to wymieniamy pastę termoprzewodzącą i wadliwe podzespoły. Dzięki temu dajemy gwarancje na zakupiony u nas w firmie sprzęt. Pamiętaj za ułamek ceny nowego komputera możesz mieć sprzęt z wyższej półki który pracował u kogoś w biurze a nadal jest dobry. Zapraszamy a zrobimy odpowiednią kalkulację cenową.

Sprzedaż komputerów i laptopów poleasingowych Lublin

Komputery poleasingowe to takie, które zostały wydzierżawione przez firmę, a następnie zwrócone po zakończeniu okresu leasingu. Komputery te mogą być świetną ofertą dla firm, ponieważ często są to urządzenia wysokiej jakości, utrzymane w dobrym stanie, a przy tym niedrogie. Istnieje wiele powodów, dla których komputery poleasingowe są atrakcyjną opcją dla firm i organizacji. Po pierwsze, firmy leasingowe często oferują znaczne rabaty na zakup komputerów poleasingowych. Po drugie, komputery te są zazwyczaj dobrze utrzymane i zawierają wszystkie niezbędne elementy oprogramowania i sprzętu. Wreszcie, komputery poleasingowe są objęte gwarancją firmy leasingowej, co może zapewnić spokój ducha i ochronę przed niespodziewanymi naprawami lub kosztami wymiany. Ogólnie rzecz biorąc, inwestowanie w komputery poleasingowe może być skutecznym i opłacalnym sposobem na unowocześnienie infrastruktury technologicznej Twojej firmy. Kiedy nadchodzi czas, aby uaktualnić infrastrukturę technologiczną swojej firmy, być może rozważasz, czy kupić nowy sprzęt outright lub leasing. Jeśli skłaniasz się ku leasingowi, koniecznie sprawdź ofertę sprzedaż komputerów poleasingowych Lublin firmy ACCEXPERT! Oferujemy sprzęty wysokiej jakości, przetestowane, dokładnie sprawdzone i świetnie spełniające swoje funkcje. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą sprzedaż komputerów poleasingowych Lublin? Zapraszamy Cię do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Pytania i odpowiedzi

Sprzęt jakich producentów jesteście w stanie obsłużyć?

Serwisujemy sprzęt komputerowy praktycznie wszystkich dostępnych na rynku marek.

Czy świadczycie usługi serwisowe dla firm, takie jak zarządzanie siecią czy konfiguracja serwerów?

Tak. Jedna z usług jaką oferujemy naszym klientom jest zarzadzanie środowiskami sieciowymi oraz serwerowymi. Świadczymy również usługi stałej opieki informatycznej firm, gdzie zarządzenie tego typu środowiskami jest jednym z wielu elementów.

Czy oferujecie usługi serwisu komputerowego dla instytucji edukacyjnych?

Tak. Obsługujemy również placówki edukacyjne.

Czy oferujecie umowy serwisowe dla firm?

Tak, jedna z form współpracy jak ofertujemy naszym klientom jest stała obsługa serwisowa w formie abonamentu.

Czy świadczycie usługi serwisowe dla firm, takie jak zarządzanie siecią czy konfiguracja serwerów?

Tak. Jedna z usług jaką oferujemy naszym klientom jest zarzadzanie środowiskami sieciowymi oraz serwerowymi. Świadczymy również usługi stałej opieki informatycznej firm, gdzie zarządzenie tego typu środowiskami jest jednym z wielu elementów.

Zadzwoń Napisz do nas


SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA
projekt unijny

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2024
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl
Translate »