Wymiana klawiatury w laptopie Lublin

Serwis ACCEXPERT w Lublinie – wymiana klawiatury

Dlaczego warto wybrać nasz serwis laptopów?

Technicy serwisu laptopów są przeszkoleni w zakresie rozwiązywania i naprawy problemów sprzętowych i programowych z laptopami. Serwis laptopów jest zazwyczaj wykonywany przez certyfikowanych techników, którzy mają doświadczenie z różnymi markami i modelami laptopów. Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony i wymaga naprawy, zajmiemy się całym procesem od początku do końca w naszej siedzibie w Lublinie. Zidentyfikujemy problem z Twoim sprzętem, udzielimy informacji ile będzie kosztowała naprawa oraz jaki będzie termin odbioru! Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie znaleźć wysokiej jakości części zamienne w korzystnych cenach.

Zakres usług oferowanych przez nasz serwis laptopów:

  • Wymiana klawiatury w laptopie – Istnieje wiele różnych powodów, dla których klawisze laptopa mogą przestać działać prawidłowo i bez ostrzeżenia, w tym uszkodzenia mechaniczne lub zalania. Wymiana klawiatury to częsta naprawa laptopów. Jeśli uważasz, że Twoja klawiatura nie działa prawidłowo, zapraszamy do kontaktu. W wielu modelach przy wymianie klawiatury trzeba rozebrać obudowę. To może być trudne i czasochłonne. Znamy się na tym. Gwarantujemy solidną realizację usług.

Profesjonalna naprawa laptopa w serwisie ACCExpert, dlaczego warto skorzystać z naszych usług i wymienić klawiaturę w laptopie w naszej firmie?

Serwis laptopów to firma, która specjalizuje się w ich naprawie. Specjaliści z serwisu laptopów mogą naprawić problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, a także uaktualnić lub wymienić części. Wiele serwisów laptopów oferuje również usługi odzyskiwania danych w przypadku, gdy laptop stracił ważne pliki lub dane, usuwanie wirusów i instalacja oprogramowania. Niektóre serwisy laptopów mogą również oferować wsparcie na miejscu, co oznacza, że przyjdą do Twojego domu lub biura, aby naprawić laptopa.Bardzo często serwisy laptopów oferują gwarancję na świadczone usługi. Oznacza to, że jeśli coś pójdzie nie tak z laptopem po wykonywanej przez nich naprawie, można się z nimi skontaktować i będą oni naprawiać problem za darmo. Serwis laptopów to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się na siłach z naprawą swojego laptopa lub nie mają czasu, aby to zrobić. Poszukujesz profesjonalnego serwisu laptopów Lublin? Zapewniamy profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów ze sprzętem i oprogramowaniem, a także w naprawach np. po zalaniu laptopa. Mamy zespół ekspertów z dużym doświadczeniem w naprawie i konserwacji wszystkich typów laptopów, dzięki czemu możesz mieć gwarancję, że Twój sprzęt jest w doskonałym miejscu i w dobrych rękach. Jeśli masz problem z laptopem, to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu. W ACCExpert nasi specjaliści mogą zdiagnozować i naprawić każdy problem, z którym się borykasz. Do typowych napraw związanych z laptopem zaliczyć można wymianę klawiatury, wymianę uszkodzonego ekranu, modernizacje dysków twardych i SSD, modernizację pamięci, czy też wymianę baterii. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty serwisu laptopów Lublin? Zapraszamy do kontaktu!


Pytania i odpowiedzi

Czy można u was zakupić części zamienne do komputerów?

Tak, aczkolwiek ograniczamy się tutaj jedynie do podzespołów komputerowych. Nie dystrybuujemy podzespołów elektronicznych.

Sprzęt jakich producentów jesteście w stanie obsłużyć?

Serwisujemy sprzęt komputerowy praktycznie wszystkich dostępnych na rynku marek.

Czy oferujecie usługi serwisu komputerowego dla instytucji edukacyjnych?

Tak. Obsługujemy również placówki edukacyjne.

Czy zajmujecie się naprawą sprzętu elektronicznego innego niż komputery?

Tak. Trafia do nas elektronika różnego typu, aczkolwiek decyzję o tym, czy będziemy w stanie podjąć się danej naprawy, podejmujemy na podstawie diagnozy w naszym serwisie.

Jak mogę skontaktować się z serwisem komputerowym w razie problemów?

Można się skontaktować z nami na 3 sposoby. Najlepszym i najszybszym sposobem kontaktu z nami jest zalogowanie się w naszym systemie online i przesłanie zgłoszenia za jego pośrednictwem. Można do nas również zadzwonić na numer telefonu +48 535 001 860 lub wysłać maila na adres serwis@accexpert.pl

Czy istnieje jakaś inna forma dostarczenia sprzętu do serwisu poza dostarczaniem go osobiście?

Tak. Dzięki dedykowanemu systemowi online jesteśmy w stanie zaoferować usługę ”door to door” gdzie, klient po zalogowaniu się do systemu i złożeniu zamówienia z odbiorem uszkodzonego sprzętu przez kuriera jedyne co musi zrobić to zapakować sprzęt i wydać go kurierowi, całą resztą zajmujemy się obsługa naszego serwisu.

Jakie rodzaje problemów komputerowych naprawiacie?

Wykonujemy pełne spectrum napraw serwisowych, od usuwania prostych usterek z oprogramowaniem po naprawę skomplikowanych usterek elektroniki.

Ile kosztuje wstępna diagnoza problemu?

Podstawowa diagnoza sprzętu kosztuje u nas 100 zł i jest ona warunkowo bezpłatna, jeśli klient decyduje się usunąć zdiagnozowaną usterkę w naszym serwisie.

Czy udzielacie gwarancji na świadczone usługi?

Tak, standardowa gwarancja na wykonane przez nas prace to 3 miesiące.

Jak długo trwa przeciętna naprawa komputera?

Czas realizacji naprawy jest uzależniony od stopnia skomplikowania i zapotrzebowania na niezbędne podzespoły, które niekiedy musimy pozyskać bezpośrednio od producentów. W standardowych przypadkach jest to 1-3 dni roboczych.

Czy świadczycie usługi przeglądu oraz konserwacji komputerów?

Tak, w celu utrzymania sprzętu w dobrej kondycji, zgodnie z zaleceniami producentów laptopów czy komputerów taki przegląd powinien być dokonywany regularnie i my taką usługę wykonujemy w naszym serwisie. Szczególnie ważne jest, aby taką okresową konserwację wykonywać, kiedy dany sprzęt nie jest już objęty gwarancją producenta.

Czy oferujecie umowy serwisowe dla firm?

Tak, jedna z form współpracy jak ofertujemy naszym klientom jest stała obsługa serwisowa w formie abonamentu.

Czy istnieje możliwość uzyskania szacunkowej wyceny naprawy przed jej rozpoczęciem?

Tak. Przy każdym zgłoszeniu, zanim podejmiemy jakiekolwiek działania klient otrzymuje dokładny koszt naprawy zdiagnozowanej usterki.

Jakie są wasze kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie serwisu komputerowego?

Trzon naszego zespołu stanowią inżynierowie oraz technicy, którzy swoja wiedzę oraz doświadczenie gromadzili na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Czy przeprowadzacie diagnostykę sprzętu przed potwierdzeniem problemu?

Tak. Pierwszym etapem obsługi każdego zlecenia jest dokładna diagnoza zgłoszonej usterki.

Czy serwisujecie również tablety i smartfony?

Tak. Serwisujemy na co dzień również tablety oraz smartfony. Najczęstszymi usterkami, które usuwamy są wymiany rozbitych ekranów, naprawy gniazd ładowania czy usuwanie problemów z płytami głównymi.

Czy oferujecie usługi naprawy sprzętu Apple?

Tak. Serwisujemy na co dzień również urządzenia marki Apple. Tak jak w przypadku smartfonów innych marek najczęstszymi usterkami, które usuwamy są wymiany ekranów, naprawa gniazd oraz naprawy płyt głównych.

Czy można śledzić postęp naprawy online?

Tak. Posiadamy własny dedykowany system online, dzięki któremu każdy klient może samodzielnie śledzić postępy realizacji swojego zlecenia.

Czy oferujecie usługi modernizacji komputerów?

Tak. Jest to usługa, która bardzo często wykonujemy w naszym serwisie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do wielu krajowych oraz zagranicznych dystrybucji jesteśmy w stanie dobrać, dostarczyć oraz skonfigurować nawet najbardziej wyszukane rozwiązania.

Czy przeprowadzacie inspekcje bezpieczeństwa komputerowego dla firm?

Tak. Jedną z usług jakie oferujemy są audyty bezpieczeństwa dla firm.

Zadzwoń Napisz do nas


SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA
projekt unijny

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2024
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl
Translate »