Naprawa komputerów

Serwis komputerowy ACCExpert Lublin

Szukasz profesjonalnego serwisu zajmującego się naprawą komputerów? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych, doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, którzy mają dużą wiedzę z zakresu serwisu urządzeń informatycznych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by sprzęt, który naprawiamy, miał zachowane wszystkie pliki i istotne dla użytkowników informacje. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów, dlatego z najwyższą dbałością i zaangażowaniem realizujemy zadania nam powierzone. Wraz z naprawą urządzenia jesteśmy w stanie odzyskać istotne dane, pliki, projekty, katalogi,  fotografie i video. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego od ręki diagnozujemy usterkę, udzielamy wyczerpujących informacji, szacujemy koszty naprawy oraz oferujemy dogodny czas przeznaczony na odbiór komputera. Korzystając z naszych usług, możesz zyskać pewność, że jesteś w dobrym miejscu, a Twój komputer  w dobrych rękach. Wszystkie naprawy, które przeprowadzamy, objęte są gwarancją. Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług, dlatego cały czas się rozwijamy. Zależy nam na tym, by klienci postrzegali nas, jako kompetentną i uczciwą firmę. Nasza usługa obejmuje koszt naprawy komputera oraz serwisu świadczonego przez  techników. W zależności od sytuacji może obejmować również części zamienne.  W ramach usługi naprawy komputera oferujemy dodatkowo doradztwo i pomoc w zakupie konkretnych podzespołów. Jako doświadczeni i profesjonalni specjaliści mamy odpowiednie umiejętności i wiedzę. Możemy dobrać profesjonalne podzespoły o doskonałych parametrach w atrakcyjnej cenie. Dzięki znajomości branży można wyszukać profesjonalne części zamienne w korzystnych cenach. Takie elementy mogą posłużyć przez długi czas. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty naprawa komputerów? Zapraszamy do kontaktu!

Komputery naprawa w ACCExpert Lublin

Każdy właściciel komputera czuje irytację, kiedy należące do niego urządzenie przestaje działać tak, jak do tej pory. Czasem jest to tylko wolniejsza praca laptopa, innym razem nie jest możliwe nawet uruchomienie go. Na początku właściciel komputera stara się szukać porad w internecie i próbuje działać na własną rękę. Może jednak okazać się, że sprawa jest zbyt trudna do tego, aby samodzielnie ją rozwiązać i konieczna będzie pomoc profesjonalisty. Wtedy następuje poszukiwanie ofert zakładów oferujących naprawę komputera. Należy zadbać o to, aby należący do Ciebie sprzęt elektroniczny trafił w ręce profesjonalistów mających duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu prac. Jednym z często zgłaszanych problemów pracownikom takich zakładów jest wolne działanie laptopa. Przyczyny tego mogą być różne. Czasem chodzi o przegrzewanie się sprzętu. Nie jest o to wcale trudno w upalne letnie dni. Czasem urządzenie zostaje zainfekowane przez wirusy, które wyraźnie spowalniają jego pracę. Powodem zaistnienia takiej sytuacji może być niestety również poważniejszy problem, np. uszkodzenie dysku twardego. O ile w przypadku pojawienia się wirusów jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie instalując odpowiedni program, tak w momencie wystąpienia poważniejszej awarii musisz zdać się na umiejętności specjalistów. Działanie na własną rękę w trudnych przypadkach zdecydowanie nie jest wskazane. Możesz wtedy doprowadzić do pogorszenia się i tak już trudnej sytuacji. Zamiast tego zwróć się o pomoc do profesjonalistów. Znajdziesz ich w naszym zakładzie specjalizującym się w naprawie komputerów. Są oni w stanie pomóc nawet w przypadku wystąpienia poważnego problemu. Niejedno już widzieli, więc praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Pomogą zarówno w przypadku awarii dysku twardego, jak też wtedy, gdy nastąpi przegrzanie jednego z podzespołów. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy komputerów.

Co warto wiedzieć o naprawie komputerów w ACCExpert Lublin?

 1. Czy można odzyskać dane z zepsutego komputera?
  Wszystko zależy od tego, jak poważna jest awaria. Zepsuty komputer może zostać błyskawicznie przywrócony do poprzedniego stanu przez doświadczonego pracownika zakładu naprawczego o ile nie stwierdzono uszkodzenia dysku. W pewnych przypadkach nawet specjalista nie będzie mógł pomóc. Zawsze warto tworzyć zapasowe kopie danych, aby w razie awarii sprzętu elektronicznego nie musieć się niepotrzebnie martwić. Jest to czynność, której wykonanie zalecają doświadczeni pracownicy zakładów oferujących naprawę zepsutego komputera.
 2. Czy można naprawić zalany laptop i co zrobić, gdy do tego dojdzie?
  Najwięcej zależy tutaj od tego, jak długo trwał kontakt laptopa z wodą. Jeśli była to tylko bardzo krótka kąpiel w wannie, to być może nie będzie miała poważnych konsekwencji. Jeżeli trwała nieco dłużej, to niestety musisz spodziewać się kłopotów. Najlepiej jest powstrzymać się od korzystania z urządzenia w trakcie kąpieli i starać się nigdy nie umieszczać go w takim miejscu, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą lub innym płynem. Niebezpieczny dla wnętrza komputera jest kontakt z wodą morską. Ma ona szczególnie negatywny wpływ na urządzenia elektroniczne.
 3. Czy można przenieść dysk ze starego laptopa na nowego?
  Istnieje taka możliwość. Musi być jednak spełnionych kilka warunków. Nowy laptop musi posiadać interfejs, który jest kompatybilny z dyskiem. Czasem konieczne jest dokonanie sformatowania dysku, aby w ten sposób umożliwić jego działanie w całkiem nowym otoczeniu. Warto też pomyśleć o stworzeniu zapasowej kopii danych. Nie będzie wtedy trzeba martwić się o ich dalszy los w trakcie operacji przenoszenia dysku.
 4. Jakich usterek komputera nie da się naprawić?
  Nie da się nic zrobić wtedy, gdy awarii uległa płyta główna. Ręce rozłoży wtedy nawet doświadczony pracownik zakładu od lat oferującego naprawę komputerów. Podobnie wygląda to w przypadku uszkodzenia procesora. Problem pojawia się też wtedy, gdy chodzi o dane przechowywane w pamięci dysku twardego. Możliwe, że część z nich zostanie utracona już na zawsze.
 5. Na czym polega konserwacja układu chłodzenia?
  Każdy komputer powinien posiadać sprawny układ chłodzenia. W przeciwnym wypadku ulegnie przegrzaniu i przestanie działać. Należy dbać o to, aby system chłodzący komputer był sprawny. Pomyśl o tym zwłaszcza wtedy, gdy zbliża się upalne lato i należący do Ciebie sprzęt będzie musiał pracować przy wysokiej temperaturze panującej na zewnątrz. Jeżeli nie posiadasz w domu klimatyzacji, to może stać się to przyczyną problemu.

Naprawa komputerów w serwisie ACCExpert – zapraszamy do współpracy.

W XXI wieku trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez komputera. Co prawda telefony oferują obecnie wiele ciekawych możliwości, ale mają swoje ograniczenia, np. niezbyt duży ekran. Ten problem nie dotyczy użytkowników komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Łatwiej jest pracować lub przeglądać różne strony internetowe, gdy masz przed sobą duży ekran. Niestety tak jak w przypadku każdego innego sprzętu elektronicznego, tak i tutaj mamy do czynienia z możliwością wystąpienia awarii. Naprawą komputerów powinni zajmować się profesjonaliści. Jeżeli urządzenie trafi w ręce osoby, która nie zalicza się do tego grona, nie należy spodziewać się rozwiązania problemu. Zamiast usunięcia awarii i jej przyczyn może wtedy nastąpić pogorszenie sytuacji. Dlatego należy zadbać o to, aby naprawą należącego do Ciebie komputera zajął się fachowiec. Często pojawiającym się problemem jest awaria zasilacza. Można podejrzewać, że wystąpiła kiedy komputer nie chce się włączyć po naciśnięciu przycisku, który służy do jego uruchamiania. Najprościej jest wtedy wymienić wadliwy zasilacz na nowy. Jeśli zgłosisz się do serwisu zajmującego się naprawą komputerów możesz liczyć na to, że zatrudniony tam fachowiec wykona taką właśnie czynność, która jest konieczna w tej sytuacji. Osoby zatrudnione w serwisach specjalizujących się w usuwaniu przyczyn awarii sprzętu elektronicznego wskazują przegrzanie podzespołów na kolejny z często pojawiających się problemów. Sygnałem ostrzegawczym jest wyraźnie głośniejsza niż zwykle praca wiatraków. Specjalista może zaproponować w takim przypadku wymianę całego układu chłodzenia lub tylko wentylatorów. Jesteś właścicielem komputera, który uległ awarii? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela naszego serwisu. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji dokona on wstępnej analizy przyczyn pojawienia się problemu. Kiedy zjawisz się w naszym zakładzie osobiście wraz z urządzeniem, które uległo awarii zostanie dokonana jego naprawa.
SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA
projekt unijny

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2023
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl