Jak mam dostarczyć nośnik danych ?

 1. Dostarcz nośnik osobiście do naszego studio: MG Studio Odzyskiwania Danych, ul. Lawendowa 25, 20-827 Lublin. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Przed przyjazdem skontaktuj się z nami telefonicznie (+48535001860), żeby upewnić się, czy nie jesteśmy aktualnie w terenie u klienta.
 2. Wyślij nośnik kurierem:
  1. Przed wysyłką skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez email, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie formularz zgłoszeniowy.
  2. Pobierz, wydrukuj, a następnie wypełnij przesłany do Ciebie przez email formularz zgłoszeniowy.
  3. Opisz możliwie dokładnie zaobserwowane objawy uszkodzenia oraz okoliczności w jakich doszło do usterki. Nie zapomnij podać imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email, gdyż dane te są niezbędne do prawidłowej komunikacji.
  4. Zapakuj nośnik w kilka warstw folii bąbelkowej, a następnie umieść w sztywnym opakowaniu, tak aby nie przemieszczał się w środku podczas transportu.
  5. Załącz wypełniony wcześniej formularz do wysyłki.  
  6. Wyślij przesyłkę na adres: MG Studio Odzyskiwania Danych, ul. Lawendowa 25, 20-827 Lublin.
  7. Powiadom nas przez email (mgdrs@accexpert.pl) lub przez SMS (+48535001860) jaki jest numer nadanej paczki oraz na kiedy planowana jest data dostawy. Przykładowe adresy witryn firm kurierskich: https://tania-paczka.net/, https://allekurier.pl/.
 3. Skontaktuj się z nami i umów się na odbiór nośnika (usługa warunkowo  płatna i dostępna jedynie na terenie Lublina i okolic). Termin odbioru nośnika oraz wycena usługi ustalana jest indywidualnie.SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2023
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl