Utraciłem dane co robić ?

  1. Nie panikuj, co się stało już się nie odstanie.
  2. Powstrzymaj się od używania urządzenia wyłączając go. Nie uruchamiaj go ponownie. Każda ingerencja może tylko pogorszyć sytuację.
  3. Jeśli utrata danych nastąpiła w trakcie pracy programu, nie zamykaj go. Wyłącz urządzenie przez przytrzymanie klawisza zasilania na obudowie przez 5 sekund i nie uruchamiaj go ponownie.
  4. Formatowanie, defragmentowanie, czyszczenie, przenoszenie nośnika danych do innego urządzenia może tylko pogłębić problem lub doprowadzić do bezpowrotnej utraty danych.
  5. Każde nowe zapisane dane mogą bezpowrotnie uniemożliwić odzyskanie tych utraconych.
  6. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy to każda próba odzyskiwania utraconych danych na własną rękę (np. przy pomocy dostępnych w Internecie programów lub kolegów typu „złota rączka”) może znacznie utrudnić odzyskanie utraconych danych lub wręcz je uniemożliwić.
  7. Każda fizyczna ingerencja w nośnik danych bez specjalistycznych narzędzi i odpowiednich warunków może skutkować bezpowrotną utratą danych.
  8. Skontaktuj się z nami. Udzielimy informacji na temat dalszego postępowania.SERWIS KOMPUTEROWY | NAPRAWA KOMPUTERÓW | LAPTOPÓW | LUBLIN | ODKUP | MODERNIZACJA

Copyright © ACCEXPERT 2010- 2023
Polityka prywatności
Projekt i realizacja sideline.pl